מנעולי תליה ורתק

האם ידעתם כי אחת לכל עשר דקות מתרחשת פריצה לבית בישראל, ואחת לכל רבע שעה נגנב רכב פרטי? וזה לפי הלשכה לסטטיסטיקה בארץ!

נתונים אלו מדאיגים, בהתחשב בעובדה שאנו עושים כמעט הכל על מנת למגן את הבית הרכב והעסק. לצערנו ניסיונות פריצה והצלחתם (בהרבה מן המקרים) זהו דבר שלא מן הנמנע. מה שכן – אנחנו יכולים בתור אזרחים לשמור על הרכוש, ולאבטח אותם בכל מיני שיטות ואביזרים. אחת השיטות היא שימוש במנעולים.

התקנת מנעול, היא שיטת המיגון הבסיסית ביותר, הנפוצה והפופולארית ביותר שקיימת. אנחנו בעולם המנעולים מתקינים מנעול על דלת הכניסה שבבית, מנעול בתוך הרכב, על שער הכניסה לעסק, על תיבת הדואר ובעצם על כל דבר שאנחנו רוצים לאבטח ולמגן.

בעבר, המנעול המקובל היה מנעול פשוט – מנעול רתק. מנעול תלייה ממתכת שאותו השחלנו בין שתי טבעות מתכת או על שני עמודים סמוכים (כמו עמודים של שער או גדר), ובאמצעות מפתח פתחנו וסגרנו אותו. המנעולים שנעשה בהם שימוש היום, הם כבר מנעולים שהם טיפה יותר חכמים.

מנעולי רתק הם מנעולים חדשים שפותחו על מנת לתת רמת בטיחות גבוהה יותר ממה שיש היום בשוק. את המנעולים הרב בריח למדו הפורצים לפרוץ והם עושים זאת בשקט ובאלגנטיות. בשורה התחתונה, המיגון שגדלנו עליו כבר לא שווה הרבה.

הפורצים לומדים במהירות כל פיתוח בעולם המנעולים, הם ממציאים כיצד לפרוץ כל מנעול, אומנם זה לוקח להם זמן אבל בסופו של דבר הם מוצאים שיטות. האפשרות שלנו היא תמיד להמציא חידושים ולנסות להקשות על חייהם עד כמה שרק אפשר.

מנעולי תליה מיועדים לתליה על מתקנים נייחים וניידים. כשבוחרים מנעולי תליה יש צורך לקחת בחשבון לאיזה מתקן הוא מיועד. בגלל המבנה שלהם, מנעולי תליה חשופים לחיתוך או לשבירה באזור האנקול. כדי לסייע ולמקסם את ההגנה שהם אמורים לספק, רצוי לבחור מנעולי תליה מאסיביים שמכסים באופן המקסימאלי ביותר את אזור האנקול.

יש מנעולי תליה שניתן להכניס לתוך מתקני רתק וההגנה המסופקת ע"י שני מתקני המיגון היא גבוהה ויעילה. כשאתם מתלבטים לגבי אילו מנעולי תליה לרכוש לביתכם או לעסק שלכם, רצוי להתייעץ עמנו. ליצירת קשר.