דלתות

סוגי דלתות

בבתים נחלקות הדלתות לדלתות כניסה (חוץ) או פנים, דלתות הכניסה מיוצרות מעץ, דלתות פלדה (פח מכופף) או שילוב של שניהם, דלתות העץ מתאפיינות בעומק ויוקרה אולם אינם עמידות לשמש וגשם (כנ"ל דלתות הפלדה המחופות עץ).

דלתות הפנים בבית הן בדרך כלל במידות סטנדרטיות, אך ניתן לייצרן בכל מידה שרוצים, איכות ומחיר הדלת מושפע מסוג מילוי הדלת ומהציפוי של הדלת (צבע, פורמייקה, פורניר ועוד).

 

מגוון הדלתות המעוצבות כולל:

דלתות רב-בריח, דלתות חוסם, דלתות מעוצבות, דלתות אש (לפי תקן), דלתות צבועות בתנור, קטלוג צבעי RHL ומגורען קטלוג צבעי וינוריט, דלתות רב-בריח כולל אזעקה בגוף הדלת.

עולם המנעולים הוקם על מנת לספק לכם מידע, הדרכה והיצע נרחב של דלתות איכותיות מפלדה, אלומיניום, עץ, זכוכית, ומתכת, למגוון מטרותאנו בעולם המנעולים חושבים עליכם בכל שלב ושלב, ולכן היצע הדלתות, כולל דלתות במגוון סגנונות ולכל מטרה.

אנו מספקים שרות למגוון רחב של לקוחות החל מעיריות (עיריית פתח תקווה), מקומות מסחריים כמו האומן 17, עסקים פרטיים ולקוחות פרטיים. אנו כאן בעולם המנעולים יודעים כי אתם מעוניינים בדלתות שיעניקו לכם רמת מיגון גבוהה לאורך זמן, ביתכם, ולכן החלטנו לספק לכם את הדלתות האיכותיות והחזקות ביותר.

יש מי שדואג לדלתות שלכם

עברתם על כל היצע הדלתות הנרחב במקומות אחרים וגם אצלנו, ובסופו של דבר בחרתם דלת המתאימה לכניסת הבית, או דלתות פנימיות ודלתות לצד האחורי של הבית, וכעת אתם מעוניינים לדעת מה יהיה השלב הבא.

השאלות הינן רבות ונעות סביב מגוון הנושאים הקשורים אל בנושא התקנת הדלת.

מה תעשו עם מנעול הדלת הישן, מה קורה כאשר יתחולל מקרה של פריצה ואתם צריכים להחליף מנעול, ואם המקרה החלטתם כעבור כמה שנים לשפץ את הדלת ולהחזיר לה את הברק, למי עליכם לפנות, מהי רמת המיגון של הדלת.

אנו זכינו למוניטין בזכות השירות המקצועי אשר הצוות המקצועי מספקים לקהל לקוחותינוהיכולת שלנו באה לידי ביטוי בהתאמת פתרון ממשי לכל פתח בית או פתרון לכל כניסה, ולכן זה מהווה יתרון מהותי לחברתנו.

אנו מספקים מגוון פתרונות כולל עם חבילות משלימות כאלו ואחרת זאת לאחר ייעוץ מתאים ועבודה איתכם לאורך כל הדרך. הצוות שלנו בעולם המנעולים, מודע לכך שהסגנון העיצובי של דלתות ביתכם חשוב לכם מבחינה עיצובית, ועל כן החלטנו לפרוס לפניכם היצע נרחב של דלתות מעוצבותאתם בוחרים, אנחנו מתקינים.

אנו בוחרים את הטכנאים והמתקינים של עולם המנעולים בקפידה יתרה ואנשים אלו עוברים הכשרות נוספות אצלנו במרכז על מנת לבצע את התיקונים וההתקנות בצורה המקצועית ביותר . אנו דואגים כי מידי מספר חודשים יעבור הצוות כולו ריענון ויקבל הכשרה מתאימה למוצרים החדשים אשר נכנסו לשוק.

אנו בעולם המנעולים, מודעים לכך כי הביקוש הגדול שהחל בשנה האחרונה לדלתות מעוצבות, אינו מקרי, ולכן החלטנו לספק לכם את הדלתות המיוחדות, החזקות והאיכותיות ביותר הקיימות כיום בשוק הדלתות.

הדלתות של עולם המנעולים הוא ההגנה שלכם , האיכות והביטחון שאתם צריכים אצלכם בבית. ליצירת קשר.