כספות

כספת היא קופסה מאובטחת הניתנת לנעילה ומשמשת לשמירת כסף, מסמכים או חפצים יקרי-ערך, מפני גניבה, נזק או גישה של גורמים לא רצויים. הכספת בנויה לרוב בצורת תיבה חלולה, שאחד מצדדיה משמש כדלת לתוכן הכספת. הגוף והדלת של הכספת עשויים לרוב ממתכת יצוקה כגון ברזל.

אצלנו ניתן למצוא כספות איכותיות ממגוון יצרנים. אנו נספק כספת מכל סוג, לפי צרכי הלקוח:

כספות ביתיות, כספות משרדיות , כספות כבדות, כספות חזקות לשמירת חפצים והגנה מפני אש ומים, כספת קיר, כספת רצפתית , כספת למחשב נייד, כספת חסינת אש, כספת YALE. והכל במחירים זולים ואספקה מהירה.

פריצת כספות-

בנוסף לשרותי מכירת כספת אנו מתמחים בפריצת כספות, אם קיבלתם בירושה כספת נעולה או שכחתם במקרה ואיבדתם את הקוד או המפתח של הכספת אשר ברשותכם, ניתן להזמין אצלנו בעולם המנעולים שרותי פורץ כספות מוסמך אשר יגיע במהירות לביתכם ויטפל בנושא.

פורץ כספות מקצועי לומד את השוק, עוקב אחר התפתחויות חדשות בתחום המיגון - סוגי כספות ומנעולים חדשים, הגנות מתקדמות וכדומה. באותו הזמן, פורץ כספות גם לומד את כל החידושים בתחום הפריצה: איזה כלים חדשים הופיעו בשוק, טכניקות מתקדמות לפריצת מנעולים וכספות וכדומה.

פורץ כספות איכותי צריך לדעת הכול על פריצה, מי שמעוניים להיות פורץ כספות טוב חייב להתחדש ולהתעדכן בתחומו. הידע כיצד פורצים כספת הוא משמעותי כאשר ישנו לקוח שצריך גישה לכספת שלו עצמו אך הוא איבד את הקוד או את המפתחות.

הידע הזה בפריצת כספות יעזור לכל מי שנעזר בשרותים של פורץ כספות - ידע כיצד להתגונן בפני פורץ והאפשרות להעניק ללקוח שלך את מלוא המידע הדרוש.

בדרך כלל, פורץ כספות מספק בין היתר גם שירותי פריצה לדירה ושירותי פריצה לרכב.

להזמנת פורץ כספות לצורך פריצת כספות, פריצת כספת, פריצת כספת נעולה, פריצת מנעול כספת, פריצת מנעולים, פתיחת כספות, פתיחת כספת נעולה או פריצת כספת חסינת אשצור קשר