כספת ייל

כספת ייל בטוחה ותוכננה על ידי שילוב בטכנולוגיה העדכנית ביותר ועם החומרים החדישים ביותר בשוק. כספת יפה, קלה לשימוש ומציעה הגנה על מסמכים אישיים ודברי ערך.

כמו כל מוצר של ייל הכספת שלהם בנוייה בצורה איכותית ומובטחת.כספות ייל דואגות לשקט הנפשי שלך. הכספת נבנתה ונבדקה ביסודיות לעמידה בתנאים קשים כמו חום ולחות אינטנסיביים, ואתה יכול להשאיר את המסמכים היקרים ביותר שלך בידיים טובות.

מאחר וייל בנתה כספת עם שכבת בידוד בטכנולוגיה מתקדמת, זו מספקת הגנה עבור מוצרים דיגיטליים רגישים כמו כונן קשיח חיצוני, תקליטורים, תקליטורי DVD או קלטות.

כתוצאה מכך כספות ייל זכו לאישור סילבר "נמכר ההסמכה מאובטחת" (נמכר מאובטח, בריטניה, 2007)

מחקר צרכניםמראה שאנשים בדרך כלל רוצים כספות בגודל מעשי בצבע נייטרלי. זה חשוב במיוחד עבור מספר גדל והולך של אנשים הגרים בבתים קטנים יותר. המחקר גם מראה כי, במידת האפשר, רוב האנשים מעדיפים שהכספות שלהם יוברגו לרצפה או לקיר המלתחה. כל הכספות של ייל לוקחות את העובדות האלה בחשבון.

הכספת כוללת גם מסך LCD אינטואיטיבי יותר שנדלק בעת הזנת הקוד הסודי שלך.

כאחד המותגים הבינלאומיים הוותיקים, ייל הוא בין השמות המכובדים ביותר בתעשיית הנעילה, עם מיליוני מנעולים ייל בשימוש ברחבי העולם.

ייל הוא המותג מאחורי מנעולים כגון מנעולי דלתות , מנעולים ו דלתות מנעולים דיגיטליים , כמו גם כספות , ידיות , אזעקות ועוד.

אנו בעולם המנעולים מחזיקים מגוון רב של כספות ייל.למידע נוסף על המנעולים שלנו ניתן לבדוק בקטלוג המנעולים.