מנעולים

כאשר אתם באים לרכוש דלת, אתם רוצים להיות בטוחים שהיא תמלא את תפקידה החשוב שזה לחצוץ בין הפנים לבין החוץ ואם אפשר שהדלת גם תהיה מעוצבת ויפה אז מה טוב. נכון?

אבל כאשר מדובר במנעולים הדבר שחשוב לנו מכול הוא שנהיה מוגנים באופן אופטימאלי. העניין האסטטי פחות חשוב לנו במנעולים.

אולם תרשו לנו לגלות לכם סוד קטן – כיום ניתן למצוא מנעולים שיהיו לא רק יעילים כי אם גם בעלי עיצובים מרהיבים ויפיפיים שישתלבו היטב בכל דלת!
אבל כמו שאמרנו כאשר אנחנו מחפשים מנעולים, אנחנו קודם רוצים להיות בטוחים שהם יאבטחו אותנו, וזה לא משנה אם מדובר ברכישת מנעול למשרד או מנעול לבית הפרטי שלנו. קיים מגוון רב של מנעולים ואנו בעולם המנעולים מחזיקים חלק גדול מהם.

המנעולים שקיימים בשוק מתחלקים למספר קטגוריות -

מנעולי צילינדר – את מנעולי הצילינדר רובנו מכירים. מנעולים אלו נמצאים על דלתות רבות והמאפיין שלהם הוא הצילינדר שפועל על ידי הזזת פינים. מנעול זה נחשב למנעול חזק וטוב, וזו הסיבה שרבים בוחרים בו. ישנם מנעולי צילינדר משופרים. אלו טובים יותר כנגד פריצות. הייחודיות של מנעול זה טמון כולל 2 פעולות נעילה והוא כולל פינים שהם אלכסוניים שהופכים את המנעול לעמיד בפני קידוח אפשרי של גנבים. אפשר לראות מנעולים משפורים שכאלו על רוב דלתות הפלדה.

מנעולים אלקטרוניים- בניגוד למנעולי צילינדר מנעולים אלקטרוניים עובדים על חשמל. מנעולים אלו מתוחכמים יותר והם אינם כרוכים בשימוש במפתח. דוגמה למנעולים כאלו ניתן לראות בבתי מלון, כאשר אנחנו פותחים את הדלת עם כרטיס או חיישן שמזהה את הכרטיס. דוגמה למנעולים אלקטרוניים אפשר למצוא ברכבים.

מנעולים חבויים – מנעולים מסוג זה אנו פוגשים פעמים רבות על גבי דלתות וחלונות, הייחודיות שלהם טמונה בכך שהם חבויים, בלתי נראים. המאפיין של מנעולים אלו שהם נפתחים רק לכיוון אחד, בדרך כלל לכיוון המבנה. באופן כזה נמנעת חדירה אפשרית מבחוץ של גורמים בלתי קרויים.

בחנות שלנו, בעולם המנעולים אנו מוכרים מגוון רחב של מנעולים כמו -

מנעולים חבויים, מנעולי תלי ושיריון, מנעולי תלי לרתק, מנעולי הגה, מנעולי תריס/ חלון

מנעולי דיסק, מנעולי שרשרת, מנעולי כספת, מנעולי נגרר/ מכולה, מנעולים חשמליים

מנעולים מגנטיים, מנעולי ארון (עץ), מנעולי דואר, מנעולי מגירה, מנעולי ארון חשמל (פח)

מנעולי קומבינציה (מספרים), מנעולי מכאני, מנעולי חשמלי, מנעולי דלתות זכוכית

מנעולי לסורג, מנעולי אופניים, מנעולי אופנוע, מנעולי סנדל לנגרר ועוד.

תוכלו לראות את המוצרים עצמם בגלרייה לפי הקטגוריות השונותלקטגוריית מנעולים.

אם כן, נראה כי קיימים סוגים רבים של מנעולים, המבחר רב כל כך וקיים צורך להתאים את סוג המנעול לצרכים הפרטיים שלכם ולדלתות שעל גביהן מותקנים המנעולים. מנעולים מסוימים מתאימים למקומות ציבוריים בעוד אחרים יתאימו יותר לאדם הפרטי.

כך או כך חשוב לבדוק היטב כל סוג של מנעול ולבחון את רמת המיגון שהוא מעניק לכם.
ניתן למצוא ברשת מידע רב ומפורט אודות סוגי המנעולים והחברות שמשווקות מנעולים, ואם אתם לא מוצאים תמיד אפשר להתייעץ עם איש מקצוע – מנעולן – על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

המנעולים של עולם המנעולים הוא ההגנה שלכם , האיכות והביטחון שאתם צריכים אצלכם בבית. ליצירת קשר.