מנעולים חשמליים ומגנטיים

מעוניין להתקין מנוע חשמלי או מנוע אלקטרומגנטי בדלת? אין לך מושג האם המנוע מתאים לדרישות שלך? אנחנו כאן בשבילך בעולם המנעולים לייעץ לך, האם כדאי ואיזה.

מנעולים חשמלים ומגנטים מקובלים מאד לנעילת דלתות במקומות ציבוריים כמו בבתים משותפים, בתי חולים ומשרדים ממשלתיים.

 

מה ההבדל בין מנעול מגנטי למנעול חשמלי?

מנעול מגנט-

הוא אלקטרומגנט רב עוצמה המצמיד את הדלת אל המשקוף בלחץמגע או קירוב כף היד לקופסת הפיקוד תגרום להחלשה הדרגתית של הזרם החשמלי של האלקטרומגנט עד למצב שלחץ מועט על הדלת יאפשר את פתיחתה. בשיטה זו, אין פתיחה אין סגירה של מעגל חשמלי (וניתן להרגיש את המגנט בכל עת). עם הסרת היד, כעבור מספר שניות, יגבר הזרם החשמלי בהדרגה ועוצמת המגנט תשוב לתפוקה מלאה.

מנעול חשמלי-

הוא מנעול המותקן במשקוף מול מנעול הדלת הקיים. המנעול החשמלי  תופס את הלשונית הקפיצית של מנעול הדלת. השליטה על תפיסת או שחרור הלשונית מתבצעת באמצעות העברת זרם במנעול. היתרון הגדול של המנעולים החשמליים הוא שהם מאפשרים לנו שליטה מרחוק על פתיחת ונעילת הדלת. ניתן להפעיל מנעולים חשמליים בעזרת אמצעים מגוונים כדוגמת : לחצן פתיחה,קודן, שלט רחוק,גלאי קירבה וכל אמצעי אחר שמסוגל לסגור מעגל חשמלי.

בדרך כלל אנו נשתמש במנעולים הרגילים גם מכיוון שהם נותנים לנו ביטחון וגם במקרה של הפסקת חשמל הדלת תישאר נעולה ומכיוון שהם זולים בצורה משמעותית.
במנעולי חשמל עקב הפעולה ההפוכה נשתמש בדרך כלל בדלתות מילוט או בדלתות יציאה באזורים הומי אדם כמו בקניונים או מועדונים, כדי להבטיח שבמקרה של הפסקת חשמל אנשים לא יילכדו.   

איך נדע מהו המנעול המתאים לנו ביותר?
לשאלה הזאת אין תשובה אחת מוחלטת  מכיוון שישנם סוגים רבים של מנעולים חשמליים
והמנעול שאנחנו בוחרים צריך להתאים לדלת שלנו ולשימושים שלנו בדלת

מה שכן, אנו ממליצים לכם לכם לקבוע פגישת ייעוץ על מנת שנוכל להתאים עבורכם את המנגנון היעיל לכם ביותר. לפגישת ייעוץ אנא צרו קשר עמנו בהקדם