צילינדרים משוננים

לצפייה בקטלוג צילינדרים משוננים >>

מנעול צילינדר מורכב משני גלילי מתכת השלובים זה בזה. מנעול זה בנוי על עיקרון של צילינדר אשר באמצעות סיבובו המנעול נפתח. כאשר מסובבים את הגליל הפנימי בצילנדר הוא מזיז את לשונית הנעילה וכך מאפשר לפתוח או לסגור את המנעול.

ישנו מגוון רחב מאד של מנעולי צילינדרים ואנו בעולם המנעולים מחזיקים מגוון רב מאד של צילינדרים בו תוכלו לעיין בגלרייהתוכלו לבקר אצלנו בחנות ולקבל ייעוץ מתאים איזה צילנדרים כדאי לכם לקחת לשימוש בכל הדלתות שקיימות אצלכם בבית ובמשרד.

קיימים שני סוגים עיקריים של צילינדרים, צילינדרים עם לשון, וצילינדרים משוננים.

הסוג הראשון של הצילינדרים הם צילינדרים משוננים.כאשר הם באים בגרסת כפתור או בגרסה רגילה.ההבדל בין צילינדר משונן לצילינדר לשון הינו שסביב גוף הצילינדר מצויים גלגלי שיניים, אשר מותאמים לגלגלי השיניים שבדלת. סיבוב הצילינדר גורם לתזוזת הגלגלים בפנים הדלת. כתוצאה מכך גם גורם לתזוזה של הבריח. צילינדרים משוננים בדרך כלל מספקים בטיחות גדולה יותר לדלת, למרות שדבר זה תלוי באיכות ומורכבות המנגנון שלו. אנו בעולם המנעולים מספקים ייעוץ בבחירת המנגנון המתאים ללקוח וכמו כן התאמה לדלת שלכם להגנה מירבית.

הסוג השני בין הצילינדרים הינו צילינדר לשון והוא צילינדר פשוט יחסית.בתוכו קיימת לשון, אשר מסתובבת עם סיבוב קל של הצילינדר באמצעות מפתח.סיבוב הלשון גורם לתזוזה של הזיזים השונים שבתוך מנגנון הנעילה, וכתוצאה מכך הדלת ננעלת או נפתחת. ישנם צילינדרי לשון כפתור וצילינדרי לשון רגילים, כאשר ההבדל ביניהם הוא שהראשון מאפשר לפתוח את הדלת במפתח, גם כאשר היא נעולה מבפנים, ואילו צילינדר רגיל לא ניתן לפתיחה, כאשר ישנו מפתח בחור המנעול. באופן כללי, צילינדר לשון הוא צילינדר בטוח ואיכותי, שלא נשחק בקלות. החיסרון העיקרי שלו הוא שהמנגנון שלו פשוט יחסית.

הצילנידרים של עולם המנעולים הם ההגנה שלכם , האיכות והביטחון שאתם צריכים אצלכם בבית. ליצירת קשר.