התקנת מנעולים

כאשר אתם באים לרכוש דלת, אתם רוצים להיות בטוחים שהיא תמלא את תפקידה החשוב שזה לחצוץ בין הפנים לבין החוץ ואם אפשר שהדלת גם תהיה מעוצבת ויפה אז מה טוב.

כאשר מדובר במנעולים הדבר שחשוב לנו מכול הוא שנהיה מוגנים באופן אופטימאלי. העניין האסטטי פחות חשוב לנו במנעולים.

כאשר אנחנו בונים בית, או עוברים לדירה חדשה, או שוכרים עסק או מפעל, התקנות מנעולים הן שלב חשוב מאד בתהליך של ההגנה על הנכסים הפרטיים שלנו!

התקנת המנעולים נועדה להבטיח שרק לנו תהיה הגישה אל הנכס שלנו, ונעשה הכל כדי להבטיח את ההגנה המקסימלית כנגד הפורצים והגנבים.

התקנת מנעולים, על ידי מי זה מתבצע, או יותר נכון, על ידי מי כדאי שההתקנת המנעול תתבצע?

התקנות מנעולים נעשות על ידי מנעולנים מוסמכים, בעלי תעודת הסמכה. זה דבר חשוב שיש צורך לבדוק בכל פניה למנעולן. תעודת ההסמכה,בתוספת לתעודת יושר מהמשטרה מאשרת לנו על כך שאין לאותו מנעול תיק פלילי במשטרה.

בנוסף אנו מעוניינים כי העבודה תבוצע כראוי ובהקדם. וכאן אנו בעולם המנעולים עומדים לרשותכם.

התקנות מנעולים צריכה להתבצע במהירות וביעילות על ידי איש מקצוע מוסמך ואמין. על מנת לאפשר לנו שקט נפשי על כך שאנו נוקטים בכל אמצעי הבטיחות האפשריים על מנת למנוע מצבים לא נעימים.

סוגי מנעולים - אילו מנעולים כדאי להתקין?

כאשר מדובר על התקנות מנעולים, קיים מגוון מנעולים רחב מאד כיום בשוק, ובעיקרם מנגנוני פתיחה מגוונים – מנגנון ביומטרי, אלקטרומגנטי או מנגנון מפתח. לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו. כאשר הבחירה שלנו היא לפי הצורך וסכום הכסף שעומד לרשותנו. בנוסף קיימים מנעולים לכספות כמו מנעול מסוג ג'ואל שהוא המנעול שנמצא בשימוש ומומלץ ע"י משטרת ישראל ועל ידי סוכנויות הביטוח. אנו מתמחים גם בהתקנת מנעולים לממ"דים ולדלתות מכל הסוגים.