פריצת רכב

עולם המנעולים מטפל בכל סוגי הרכבים החל בקטנועים, רכבים פרטיים ומסחריים וחלה במשאיות.

נתקעתם מחוץ לרכב ולא יודעים מה לעשות? שכחתם את המפתחות ברכב?

מחפשים פורץ רכביםצריכים פריצת רכבים? עולם המנעולים כאן בשבילכם.

כאשר רכב ננעל אנו נשלח אליך מנעולן לפתיחת הרכב ללא נזק. אנו נדאג להגיע במהירות אליך, ונבצע את עבודת הפריצה לרכב בצורה הנקייה והשלמה ביותר. תוכל לסמוך אלינו במאה אחוז.

אנו נשלח אליכם פורץ רכב בפרק זמן קצר. בעולם המנעולים ישנם מנעולנים אשר זהו תחום התמחותם פריצת רכבים! ואנו נשלח אליכם פורץ רכבים מקצועי, באישור משטרת ישראל, שיפתור לכם את הבעיה תוך מספר דקות ויפרוץ לרכב שלכם במהירות וללא כל נזק.
בעולם המנעולים אנו מתמחים בשרותי פריצת רכבים ומקצועיים בכל נושא פריצת רכבים ופריצת מנעולי רכב. בנוסף, בעולם המנעולים אנו מספקים גם אזעקות לרכבפריצת מנעולי אופנוע, פריצת אופנועים וכל זאת על-ידי פורצי רכבים מקצועיים ומנוסים בתחום אשר ישמחו לשרת אתכם.

ישנן מספר דרכים לפריצת רכבים. הפריצות מתחלקות לפריצה שיכולה לגרום לנזק ופריצה שלא תגרום לנזק כלל.

בניגוד לפריצת מנעולים או פריצת דלתות, פריצת רכבים מורכבת יותר וצריכה להיות מותאמת לסוג הרכב הנעול. בעוד שבמקרים של פריצת מנעוליםפורץ מנעולים עובד במקומות יחסית מסודרים ומתמודד עם מנעולי צילינדרפורץ רכבים נדרש לעתים לעבוד במקומות בלתי מסודרים כגון מגרשי חניה הנתונים לתנאי מזג אוויר משתנים וכמובן לבצע פריצת רכב מול צילינדרים מורכבים של סוגי רכבים שונים. יחד עם זאת, בעולם המנעולים פריצת רכבים היא חלק מהעיסוק היומיומי העיקרי שלנו ועל כן כל פורץ רכבים אשר נשלח למקום יתמודד עם כל רכב נעול ללא כל קושי.

להזמנת פורץ רכבים לצורך פריצת רכב תוך דקות ניתן ליצור קשר או להתקשר לטלפון 052-2732629